img

Azgard İle Kazan

/
/
/
474 Görünümler

Azgard ile kazan

Azgard 14.07.2017 de açılan yeni para kazanma oyunlarından. Azgard ile kazan ması kolay yeni browser oyunlarından. Kazanmak için karakter satın alıp geliştirmelisin.  Kayıt için 1000 coins hediye.  Kazançlar gümüş olarak geliyor kazandığınız gümüş ile yeni karakterler alabilirsiniz veya kendinizi geliştirmek için karakterlerinizi güçlendirirsiniz. Azgard ile kazanırken gerçek para için gümüşü altına çevirerek para çekimini yapabilirsiniz. Karakter seviyesini yükseltirken geliriniz kademeli olarak büyür, bu nedenle kalkınmada altın yatırmaktan korkmayın – üç kat artarak tekrar size geri dönecektir.

Azgard para kazandiran oyunlar

Azgard ile kazan mak diğer oyunlara rağmen biraz değişik, sadece tavuk alıp yumurta toplamıyoruz, ilk önce bir karakter alırsınız bu karakterinin seviyesini yükseltmeniz sizin için daha karlı olacaktır. Ne kadar yüksek sevide olursanız o kadarda yüksek kazancınız geliyor. Alttaki gördüğünüz benim level 8 olmuş her level yükseldikçe daha çok kazanıyorsunuz, buradaki level kendiliğinden yükseliyor. Altınları topladıkça her gün leveliniz artar, yani günlük gelirleriniz artar.!

Azgard ile kazanmak

Score yazan yerden karakterleri satın alıyoruz parayı kazandıran karakterler ama bununla yetinmiyoruz ardından zamanla karakterinizin kendi seviyesinide yükseltmeniz gerekiyor, böylece kısa zamanda çok daha fazla kazanmanın temellerini atmış olursunuz.

Azgard kazanma oyunlari

Stock yazan yerden kazandıklarınızı topluyorsunuz ve satıyorsunuz alttaki gibi.

azgard oyun oyna para kazan

Partners yazan yerden referans linkinizi ve bannerleri bulabilirsiniz.

Competitions yazan yerde her ay referans yarışması yapılıyor burada sizin reflerinizin yaptığı yatırımlar yansıyor. Yani referans yarışmasını kazanmak istiyorsanız bir çok referans bulmanız gerekir.   Referansınız yatırım yaptığı zaman size komisyon gelir ve sizde bu listede ilerlersiniz. Kisaca reflerden gelen komisyon yarismasi diyebiliriz. Azgard ile kazanmanin diger yollarindan biri. Birazda sans isi diyebiliriz, cünkü bize gelen reflerin yatirim yapacaklari garanti degil, burasi biraz sansa bagli gercek su ki  bizim tercübemize göre gelen reflerden yaklasik %10 u yatirim yapiyor, örnegin 100 referansiniz olursa 10 tanesi yatirim yapiyor. Bunlarin icinde bazen büyük yatirimlar ola

Ben şu anda yarışmada 1. yim bakalım daha 2 gün var yarışmanın sonuna.:) 1. olursam altta gördüğünüz gibi 1250 rubler kazanıyorum, ben aslında hiç bir şey yapmadım sadece referanslarım olduğu için kazanıyorum. Aslında hepsi de şans değil 130 referansımız var bunlardan 15 tanesi yatırım yapmış buradan  gelen komisyonlar. İşin püf noktası bizim reflerimizin olması bunun içinde çaba göstermemiz ve reklam için para harcamamız , bunları yapmasaydık bu şansa sahip olamazdık.

Azgard oyna kazan

Payment yazan yerde ödemeler alta gördüğünüz gibi biz payeeri kullanıyoruz, siz istediğinizi kullanın.

azgard ödemeleri

Aldığımız ödemeler altta sorunsuz anında geliyor

Azgard ödeme kanitliÜye olmak için tıklayın
http://azgard.su/?i=692

azgard ile kazan

Bol kazanclar..

Azgard dan çektiğim yeni bir ödeme daha

Azgard ödeme kanitlari

Admin
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

3 Yorumlar

  1. Azgard iyi kazandırıyor. Sen her yerde nr 1 sin 😀 sanırım iyi kazanıyorsun bu sitelerden. Diğer siteleride deneyeceğim. bol kazançlar. .

    • Tesekkürler dostum sizde üye olun sizde kazanin.:) Evet azgard iyi kazandiriyor ben cokdan kara gectim ama bu siteyi fazla taniyan yok herhalde, önceki yazida size söylemistim azgarda hic cekinmeden yatirim yapabilirsiniz diye, hangi siteye üye olacaksan ol ödemeler ortada, bol kazanclar dilerim.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

It is main inner container footer text
Araç çubuğuna atla