img

Chickens-Farm Oyun Oyna Kazan

/
/
/
459 Görünümler

Chickens-Farm Oyun Oyna Kazan

chickens-farm oyun oyna kazan. Chickens-farm başlangıç tarihi 24.06.2015 de ve 200.000 den fazla kullanıcıya hizmet veriyor. Siteye hiç yatırım yapmadan da kazanabilirsiniz ama yatırım yaparsanız çok daha hızlı ilerleyebilirsiniz.

Fakat günlük ikramiye fazladır ve ilk tavuğunuzu kolayca alabilirsiniz. Tavuk ömürleri sınırsız, yem masrafı yok ve para çekmek için referans yada ödeme puanı olmadan, kolayca kazandığınız parayı çekebilirsiniz. Deponuzda dilediğiniz kadar yumurta biriktirebilirsiniz. Chickens-farm para kazandiran oyunlarından olan iyi kazandıran ve kısa zamanda gelişen kullanıcılarına güvenli bir oyun deneyimi sağlayan sanal oyun platformudur.

Kolayca kazanabileceğiniz farm oyunlarından biri olan chickens-farm legit bir sitedir, ödemelerini düzenli yapan sitelerden. Siteye yatırım yaparak kazanması kolay. Sitede geçen ay puan sistemi uygulanmıştır ama biz kazanmaya devam ediyoruz. Referans kazançları fena değil tam %30 komisyon alırsınız refiniz yatırım yaptığında..

Chickens-farm oyun oyna kazan

Aldığımız ödemeler üstte, sitemizde zaten ödemeler devamlı güncel olarak yayınlanıyor. 10 -100 silver arası günlük daily bonustan kazanabilirsiniz. Yatırım için alttaki ödeme birimlerinden birini kullanabilirsiniz.
1 Rubler= 100 silver.

Baslangıç tarihi 24.06.2015
Referans Komisyon %30 Refiniz yatırım yaptığında
Günlük daily bonus

Kayıt için tıklayınız
http://chickens-farm.biz/?i=178516Chickens-farm oyun oyna para kazan

Keyifli Kazançlar..

Admin
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

7 Yorumlar

  1. Benim para çekme gibi bi sıkıntım oldu ödeme puanım yetmiyor ödeme puanını nasıl arttırırız acil yardım @@@@@

  2. ben burdan para cekemiyorum. hata bu: Dizi ([0] => Kimlik doğrulama hatası: hesap veya apiDd veya apiPass yanlış veya api-kullanıcı engellendi)
    ingilizce hatası bu : Array ( [0] => Auth error: account or apiId or apiPass is incorrect or api-user was blocked ) bana yardımcı olunuz lütfen…

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

It is main inner container footer text
Araç çubuğuna atla