img

Elvengold Para Kazanma Oyunları

/
/
/
400 Görünümler

Elvengold para kazanma oyunları

Elvengold para kazanma oyunları , oyun oynayarak para kazanabileceğiniz 2 yıldır ödemelerini yapan şahane bir strateji browser oyununu. Site bir rus sitesi sağ üst köşeden ingilizceyi seçerek kullanabilirsiniz. Oyundan para kazanması çok kolay. Bunu zamanla anlayacaksınız, oyunda size bedava verilen 5000 puan ile başlayıp bina alıyorsunuz depo sorunu yok, ara sıra siteye girip biriken coinlerinizi topluyorsunuz. Bu coinlerin bir kısmını altına (bu paraya dönecek kısım) bir diğeri de yatırıma dönüyor, oyunda piyango var, günlük bonus var. Elvengold para kazanma oyunları içinde şahane ben zamanında $100 dolar ile girdim ve şimdi $350 dolar kardayım. Şunu özellikle bildireyim oyuna point system (puan sistemi) uygulandı, sitenin uzun süre devam edebilmesi için bu tip sitelerde uygulanan metodlardan biri.

Elvengold para kazanma oyunları

Stardust denilen sistem puan sistemi bu siteden şu anda iyi kazanmak istiyorsanız kesinlikle referanslar bulmanız gerekir buda bir yatırım sayılır, bu site için. referanslarınız yatırım yaptığında size puan gelir sürekli bu puanlar size para çekmenizde çok yardımı olur. Önceden referans bulmadanda kazanılıyordu , şimdide kazanılıyor ama bir yere kadar, ardından puan sistemi uygulandığı için puanına göre para çekebiliyorsun. Ben önceden girdiğim için 2000 den fazla refim var ve bunlardan bazılar devamlı yatırım yapıyor buda bana devamlı puan getiriyor ve para çekmemi engellemiyor.!

Elvengold para kazandiran oyunları

Elvengold para kazanma oyunları arasında çoğu kişini gözünde bu site scam olarak yayınladı, ama biz halen siteden ödeme alıyoruz ve güncel yayınlıyoruz. Bu yüzden siteden ömür boyu kazanmak istiyorsanız referanslar içinde yatırım yapmanız gerekli ki ilerde para çekme sorunu olmaz. Bahsettiğim gibi puan sistemi olduğu için reflerin yatıroimlarından gelen puanlar size para çekebilmek için gerekli olan puanları sağlar. Örneğin bitcofarmda elvengolden reklamı verebilirsiniz bu işler için tam yeri yatırım yapaacak olan kişiler bitcofarmdan geliyor. Ben zamanında böyle topladım binlerce referansları.

Üye olduktan sonra ilk girişte size alttaki bildiri gelir, bundan sonra hesabınıza artık girebilirsiniz, her yeni üyelere hediye olarak 5000 coin ücretsiz verilir, bu coinlerle ilk binanızı alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Elvengold ile kazan

Site ödemelerini sorunsuz yapıyor, 245.725 kullanıcısı var. Payeerden para çekmek sorun değil ruble,leri dolar gibi kullanıyorsun veya rublerleri YTR ye euroya cevirebilirsiniz.

Elvengold Ödeme – 88.16 Rub – 13.08.2017
elvengold kazancli oyunlardan

Ödemeler: Payeer, PerfectMoney, Yandex.Money
Payeer ile para yatırma ve çekme sorunsuz anında yapılıyor
En az yatırım: $2 for unlimited withdrawal
En az para cekim: $0.1 (Payeer)
Referans komisyon: 3 level 1.level – 10% (25%, e kadar). 2.level – 5%, 3.level – 3% yatirimdan;

Oyun oynayarak para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

1) «Shop» bölümünden binaları satın alıyoruz.
2) Binalarınızı oyun alanına «Game» bölümüne yerleştirin.
3) Bundan sonra sadece gelirleri topla! Topladıgınız coinleri gerçek parayla satmaktır.
4) En sonada Withdrawdan para çekmek kalıyor.

Üye olmak için tıklayınız
elvengold kazanc oyunu

 

Bol Kazançlar Dilerim

Admin

Elven Gold Incelemesi

Elven Gold Incelemesi
8.5

Yatırım Geri Dönüş

9/10

  Güvenilirlik

  9/10

   Bonus

   8/10

    Artılar

    • Anında Ödemeler
    • 70-100% Deposit Bonusu

    Eksiler

    • Sörf Yapılamaz
    • Puan Sistemi
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Linkedin
    • Pinterest

    Bir Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    It is main inner container footer text
    Araç çubuğuna atla