img

Motormoney bedava para kazanma

/
/
/
788 Görünümler

Motormoney bedava para kazanma

Motormoney bedava para kazanma sitelerinden olan şahane bir para kazanma oyunu daha oyuna üye olduktan sonra mail adresinizi onaylamanız gerekir.! Alttaki sayfadaki gibi boş yerleri doldurarak üye oluyoruz, altta türkçe vidyosu var burada gereken detaylar anlatılıyor, ihtiyacınız olursa vidyoya bir göz atabilirsiniz. Mail adresinizi nasıl onaylanıyor vidyoda gösteriliyor. Motormoney bedava para kazanma sitelerinden çok yönlü kazanç sunuyor.

Motormoney bedava para kazanma

Motormoney bedava para kazanma sitelerinden olan bildiğiniz kolay browser oyunlarından. Siteden kazanabilmek için araba almanız gerekli, en ucuz araba 10 rubleden başlıyor, size verilen üyelik hediyesi 10 rubler ile bir araba alarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Arabanız ne kadar pahalıysa o kadar çok para kazanırsınız. Alttaki gibi araba çeşitleri kazançlar arabaların gücüne göre değişiyor. Gelirler aylık %25 ile %38 arasında değişiyor, gelirleriniz aldığınız arabanın büyüklüğüne bağlıdır.

Motormoney ile kazanmak kolay. Siteye para yatırmadan para kazanmak istiyorsanız surf yapmanız gerekli solda surfing site yazan yerde reklamlar var bunlara tıklayarak kazancınızı artırabilirsiniz. Yani siteye para yatırmadanda para kazanmak mümkün. Bu arada günlük ikramiyeleride unutmayalım, daily bonus yazan yerden. Elbette referans linkinizi kullanarak kendinize referans edinerekte ekstradan kazanç sağlayabilirsiniz. Ad site to surfing yazan yerde sizde reklam verebilirsiniz bu sitede, örneğin 40 rublere 1000 gösterim sunan reklamlar var bence çok ucuz, diğer benzeri sitelerinize referans bulmak istiyorsanız bu seçeneği kullanabilirsiniz. Bu bahsettiklerimin hepside alttaki vidyoda detaylı olarak anlatılıyor..

Motor-Money sitesinden kazanabilmeniz için gereken önemli bilgileri yayınladık, ama alttaki vidyoyu izlerseniz hemen anlarsınız site nasıl çalışıyor, nasıl kazandırıyor. Biz bu siteyi bir kaç aydır denemekteyiz güvenli olduğu için sizlerle paylaşıyoruz. Siteyi denemek isterseniz hiç yatırım yapmadan bir kaç gün içinde ödeme alabilirsiniz. Zaten en az para çekimi 1 rubler tıkla kazan ve günlük ödül kısmı ile yalaşık bir günde 1 rubler kazanabilirsiniz. artı size verilen 10 rublere de bir araba alırsınız ve buradanda her gün size kazanç gelir.

Site sanırım daha uzun bir süre ödemeye devam edecektir, henüz açılalı 4 ay oldu şimdiden 155.141 kullanıcısı var.!

MotorMoney ödeme kanıtları

Motormoney ile bedava para kazan

Siteden çektiğimiz ödemeler üstteki gibi en son para çekimi 30.09.2017 – 66 rubler. Gördüğünüz gibi nerdeyse her 2 günde bir ödeme alıyoruz ve ödemeler anında geliyor. Sitemizde zaten ödemeler güncel olarak yayınlanıyor, bunların içinde motormoney,de bulunmaktadır. Ödeme yayınladığımız her sitenin tanıtımı henüz yapılmadı daha deneme aşamasında olduğu için. Sitenin güvenli olduğuna kanıt getirdiğimizde yayınlanıyor, yani kısaca her siteyi öncelikle arştirip inceledikten sonra yayınlıyoruz. Bu sitede ödemelerde bir sorun yok her zaman anında geliyor. Hiç yatırım yapmadan para kazanabilecehiniz şahane bir kazanç sitesi.

Türkçe vidyo detaylı anlatım

KISACA MOTORMONEY
Başlangıç tarihi: 04.06.2017 – Kullanıcı: 155.141
Üyelik hediyesi 10 rubler (En ucuz araba 10 rubler değerinde)
Referral komisyon: 2 levels 7% – 3%
Ekstra kazanç: Günlük ödül ve Surfing.
Ödemeler: Perfect Money, Yandex Money, Payeer, Bitcoin, ADVCash
En az ödeme: 1 rubler

Üye olmak için tıklayınız
https://motormoney.org/?u=30819

Motormoney ücretsiz para kazanma

Bol Kazançlar Dilerim..

Admin
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

2 Yorumlar

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

It is main inner container footer text
Araç çubuğuna atla