img

Paper-island ücretsiz para kazanma

/
/
/
392 Görünümler

Paper-island ücretsiz para kazanma

Yeni para kazanma oyunlarından olan paper-island 30.07.2017 de açıldı ve 3 aydır sorunsuz ödemelerini yapmaktadır, bu yüzden para kazandıran oyunlar arasına eklemiştir. Paper-island ücretsiz para kazanma oyunu olarakda görebiliriz. Arkadaşlar kazanmak için fazla bir şey yapmıyoruz, siteye üye olduktan sonra ya biraz yatırım yapar ve kuşlardan birini satın alırsınız, yada hiç yatırım yapmadan kazanmaya başlayabilirsiniz. Elbette yatırım yaparsanız daha hızlı bir şekilde kazanırsınız ama diğer seçeneği denemek isterseniz, günlük ve saatlik bonuslara tıklayarak surf yaparak ekstradan para kazanabilirsiniz. Paper-island ücretsiz para kazanma imkanı var, yani siteye hiç para yatırmadan kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca siteye üye olduktan sonra size hediye olarak verilen 50 rublere bir kuş satın alarak yatırım yapmadan kazançları
başlatabilirsiniz.

Paper-ısland ücretsiz para kazanma oyunları

Yatırımların geri dönüşü aylık %33’den %67’ye kadar değişiyor, bu sizin hangi kuşu satın aldığınıza bağlıdır. altta gördüğünüz gibi kuşlar 50 rublerden başlıyor ve 5900 rublere kadar devam ediyor, büyük kuşlar biraz daha fazla kazandırıyor. 1. kuş 50 rubler ve aylık %33 gelir getiriyor. 2. kuş 275 rubler olan aylık %39 ve böyle devam ediyor.. Kazançların %50 si çekime %50 side yatırıma gider, yatırıma giden %50 yide zamanla yatırım yaparak değerlendiriyoruz. Kazançlar ve yatırımlar silver olarak geçiyor sitede ve para çekimlerinde silverlerimizi rubler olarak çekiyoruz. 100 silver = 1 rubler oluyor otomatikmen. Yani hesabınızda 1000 silver varsa 10 rubler olarak çekiyoruz. Para çekimleri ve yatırımları payeer, den.

Paper-island ücretsiz para kazanma

Paper-island ücretsiz para kazanma oyunları arasında olduğundan bahsetmiştik, site yatırım yapmadan kazanma imkanı sunuyor site, gerisi size kalmış.:) Yatırım yapmadan kazanmak elbette biraz uzun sürecektir, ama bedava işler böyle oluyor, biraz daha fazla emek ve az kazanç, bunuda yapmazsak zaten hiç kazanma imkanımızda olmayacaktır. Biz siteyi 2 aydır deniyoruz yatırım yaparak, sitede hiç bir sorun yok her şey sorunsuz gidiyor ve çekimler anında geliyor.

Ödeme sistemleri
Payeer, Free-Kassa

Referans komisyon
Referans komisyon programı 2 level 10% ve 5% olarak, feriniz para çektiğinde size komisyon gelir.

Günlük hediyeler
Günlük ve saatlik olarak her gün hediyenizi alabilirsiniz.

Yatırımsız kazanç
Size verilen hediye 50 rüblere 1. kuşu satın alarak, her gün surf yaparak (reklam izleyerek)
Günlük ve saatlik hediyelerden faydalanarak.

Ödemeler
Anında

Paper-island ücretsiz para kazanma imkanı sunduğundan bahsetmiştik, bahsettiğimiz surf siteleri bu sayfada, üstteki veya soldaki surf yazan yere tıkladığınızda alttaki sayfa gelir, burada listede gördüğünüz reklamlara tıklayarak ekstra kazanç sağlayabilirsiniz. Add Surfing yazan yere tıklayarak sizde kendi reklamınızı verebilirsiniz. Örneğin bu oyunlara benzeri diğer oyunlaranıza referans bulmak istiyorsanız reklam vermek için çok doğru yeri seçmiş olursunuz. Üstelik reklam vermek pahalı değil, ptc sitelerine rağmen. Buna benzeri çoğu sitede surf yapma imkanı var, buralarda da benzeri sitelerin reklamını vererek kendinize kolayca referans edinebilirsiniz.

paper-island oyna kazan

Ödemeler alttaki gibi, sitemizde zaten ödemeler güncel olarak yayınlanıyor, bunların içinde paper-island de bulunmaktadır. Ödeme yayınladığımız her sitenin tanıtımı henüz yapılmadı daha deneme aşamasında olduğu için. Sitenin güvenli olduğuna kanıt getirdiğimizde yayınlanıyor, yani kısaca her siteyi öncelikle arştirip inceledikten sonra yayınlıyoruz. Bu sitede ödemelerde bir sorun yok her zaman anında geliyor. Hiç yatırım yapmadan para kazanabilecehiniz şahane bir kazanç sitesi.

Paper-island ödemeleri

paper-island oyun oyna para kazan

Paper-island Kısaca
Baslangıç tarihi: 30.07.2017
Kayıt için: 50 Rubler hediye
Referans komisyonları: %10 ve %5
Aylık gelirler: %33 ile %67 arası
Ekstra kazanç: Günlük ve saatlik daily hediyeler ve surf
Puan sistemi yoktur kazandığınızı çekebilirsiniz.
Ödemeler: Payeer, Free kassa
En az para çekim: 1 rubler

Üye olmak için tıklayınız
https://paper-island.biz/?i=4002

paper-island ödeme kanitli

Bol Kazançlar Dilerim..

Admin
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

It is main inner container footer text
Araç çubuğuna atla