Para kazandıran oyunlar

Para kazandıran oyunlar. Sitemizde para kazandıran oyunlar hakkında genel bilgiler ve kategoriye ait kazanç yolarından bahsedeceğiz. Kazanma Yolları yönetimi olarak elimizden geldiğince sizlere faydalı bilgileri para kazandıran yöntemleride sunmaktayız. Bizi takip eden ve bizimle aynı programlara yatırım yapanların hepsi karda ve gereken yardımı alırsınız, sorunsuz kazanbilmek için. Para kazandıran oyunlar siteler deyince aklımıza ilk önce ne geliyor! Para kazanmak olsa gerek, ama para kazan siteleri aslında çok büyük bir kategori, bunun bir sürü alt kolları var, bu konumuzda bu alt kollardan birini ele alacağız. Para kazandıran siteleri içinde, Yatırım siteleri, ptc, revshare, hyip, bitcoin yatırım siteleri, oyun siteleri, hit artırma siteleri, surf siteleri, facebook like siteleri, link kısaltma siteleri vs. vs. böyle devam edebiliriz..

Para kazandıran sitelerin içinde şu anda en popüler kazanç yollarından biri oyun siteleridir.Bildiğimiz rus oyunlarından bahsedeceğiz. Son zamanlarda oyun sitelerinden çok iyi kazançlar elde etmekteyiz ve sizinle bu bilgileride paylaşmaktayız. Amacımız para kazanma oyunları hakkındaki görüşlerimizi sizlerle paylaşarak sizinde daha fazla kazanmanızı sağlamaktır.

Para kazandıran oyunlar derken farm oyunları Money-birds, golden-farm, chicken-farm, elvengold, bitcofarm vb oyunlar. Bu oyunların çoğu rus oyunları kolay browser oyunları, google chrome kullanarak sayfayı türkçe veya ingilizceye çevirebilirsiniz, ve payeerden para yatırıp çekebilirsiniz. Her zaman söylediğimiz gibi arkadaşlar bu oyunlar aslında oyun sitesi değildir.! Yatırım sitesidir. Ne kadar adı oyun sitesi olsada oyun sitesi değildir, bitcofarm gibi oyun kategorisi altındadır bu oyunlar ama hepside bir yatırım oyunlarıdır. Diğer revshare yatırım siteleri gibi sıkıcı değildir. Çoğu sitelerde yatırım yapmadanda kazanbilirsiniz. Çoğu sitede günlük hediyeler ve surf yaparak reklam izleyerek ekstradan kazanma imkanıda vardır. Kısaca hem eğlenceli vakit geçirip hemde para kazanıyoruz.

Öncedende bahsettiğimiz gibi bu oyunları oynaması aslında çok kolay ve basittir ve hepside yatırım oyunlarıdır. Oyun kategorisinde yer alırlar ama oyunla fazla alakası yoktur, daha fazla yatırım siteleridir. Önemli değil adı ne olursa olsun, bu siteler normal refshare yatırım sitelerinden çok daha iyi kazandırıyor. Genelde bu oyun sitelerinin çoğu uzun tabanlı oluyor, bazıları 2-3 yıldır ödemelerini aksatmadan yapmaktadır. Para kazandıran oyunlar konusunda diğer kazandıran oyunları görebilirsiniz. Bu sitelerden kazanmak için örneğin money-birds kuşları satın alıyoruz ve yumurtalarını toplayıp satıyoruz,kazançlar hepsini direk çekebiliyorsun. Ama her sitede böyle değil çoğu sitelerde genelde kazançların yarısı yatırıma yarısıda çekime gider. %30 -%70 veya %70-%30 da olabilir.

Bahsettiğimiz gibi şu anda çok popüler olan para kazandıran oyunlar rus farm oyunları, bu oyunların çoğu iyi kazandırıyor, bu yüzden en güvenli kolay kazanabileceğimiz para kazandıran oyunları seçtik. Bize gelen istekler üzerine yatırım yaparak kazanabileceğiniz en sağlam oyunların listesini hazırladık. Oyunlar sadece ödeyen sitelerin listesi, rahatlıkla yatırım yaparak kazanabileceğiniz siteler, ödemeyen siteler listeden siliniyor ve yenileri ekleniyor.

Para kazandiran oyunlar

Konumuzun sonlarına geldik ve para kazandıran yatırım oyunları hakkında genel bilgileri sunmaya çalıştık. Unutmayalım bu sitelerinde sahteleri var, ödemeyen çok site var, bunlara yakalanmamak istiyorsanız bizi takip edin ve listede tavsiyeettiğimiz güvenli siteleri kullanın. Örneğin son 2 ay içinde en az 12 oyun sitesine girdik, bunlardan sadece 2 tanesi ödemiyor.!! Gerisi ödemelerine devam ediyor.. Yatırım yapmadan önce sitenizi iyi seçin, her oyun sitesine yatırım yapılmaz.! Yardıma ihtiyacınız varsa hiç cekinmeden bize yazabilirsiniz, oyunlar hakkinda istediğiniz her konuda bize danışabilirsiniz, takıldığınız yerlerde yardımcı olmaya hazırız, bize iletişimden ulaşabilirsiniz.

Keyifli Bol Kazançlar Dileriz..

Admin
It is main inner container footer text
Araç çubuğuna atla