img

Scam siteler hakkında

/
/
/
287 Görünümler

Scam siteler hakkında

Öncelikle Scam nedir ?

Scam siteler hakkında. Konumuzda scam siteler hakkında bilmemiz gereken genel bilgiler, para kazan sitelerle uğraşanların mutlaka bilmesi gereken önemli bilgiler. Türkçe karşılığı “aldatmaca” anlamına gelen scam kelimesi son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz bir kelime haline gelmiş durumda. Scam siteleri maalesef her yerde karşımıza çıkmaktadırlar, sadece oyun sitelerinde değil, Online bahis siteleri , e-ticaret siteleri , borsa siteleri, reklam izleme siteleri, bitçoin siteleri vb. gibi bir çok platformda artık boy gösteriyorlar. Sadece bu siteler ile sınırlı kalmıyor facebook, twitter, ınstagram, steam gibi platfomlarında artık kopyaları yapılıyor. Bu sitelerde yine scam kelimesinin türkçe karşılığı olan “aldatmaca” kelimesi ile bütünleştiği çok açık bir şekilde görünüyor.

Scam kısaca, ödemeyen siteler oluyor, veya öder gibi yapan ödemeyen siteler, seçici ödeme yapan scam site adminleri olabilir. Bunlarain başka bir adida ponzi olarak geçer, yani ponziler internetin her köşesinde varlar, bilhassa ptc yatırım vb. sitelerde dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biridir. Siteyi bir müddet açık bırakırlar ve yeterince parayı topladıktan sonra site birden kapanır veya site açıktır ama ödemeleriniz hep pending olarak beklemede kalır..

Scam siteler hakkında

Bu duruma düşmemek için mutlaka önceden bu işleri yapan sitelere danışıp bilgi almanız çok faydalı olacaktır. Örneğin siz bir yerden üye oldunuz her hangi bir ptc veya yatırım sitesine yatırım yapıp biraz ref kiralayayım , kazanmaya başlayayım gibi, arsatırma yapmazsanız site belkide çokdan scam olmuştur, ama siz scam olduğunu bilmediğiniz için yinede yatırım yaparsınız, sonucuda hüsranla sona erer.:) En önemlisi o sitenin forumundaki güncel ödemelerine bir göz atmaktır. Sitenin düzenli ödeyip ödemediğini (payment proof) yazan yerden hemen anlarsınız. Kısaca yatırım yapmadan önce sitenin ödeyip ödemediğini bilmeniz gerekir. Scam sitelerin tuzaklarına düşmemek için.

Şimdi gelelim para kazandıran rus oyunlarına, şu anda piyasanın en popüler kazanç yollarından biri olan para kazandıran oyunlar. Elbette bu oyunlar arşındada sahte siteler, kopya siteler vs bulunmakta. Oyun siteleri genelde diğer yatırım sitelerine rağmen daha uzun ömürlü oluyorlar. sitelerin bazıları 5-6 ay sonra kapansalar bile çoğu zaman kar ile ayrılmaktayız. Bunu yapabilmek için siteleri çok iyi arştırmak gerekiyor, biz bunu yapıyoruz, ardından güvenli olarak seçtiğimiz siteleri yayınlıyoruz. Bu yüzden sitemizde güncel ödemesi yayınlanan ve halen konusu açılmamış olan sitelerde bulunmaktadır. Bu sitelerde bir gün ödemeyi yapmayacaklar ve scam listemize eklenecektir. Sitemizde yayınladığımız siteler scam olursa bu bölüme taşınacaktır. Kısaca bir kaç site haricinde scam olmayan site yok.!

Scam siteleri hakkında daha çok şeyler yazabiliriz ama ben sizlere kısaca en önemli unsurlardan bahsettim umarım faydalı bir konu olmuşrur. Bir işi doğru şekilde öğrenmeden yapmaya kalkışmayın sonunda siz zararlı çıkarsınız. Scam konusuna eklemek istediğiniz veya sormak istediğiniz herşeyi konu altına yazabilirsiniz.

Admin
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

It is main inner container footer text
Araç çubuğuna atla