img

Vip-horton yatırımsız para kazanma oyunu

/
/
/
53 Görünümler

Vip-horton yatırımsız para kazanma oyunu

Vip-horton yatırımsız para kazanma oyunu, site 01.02.2018 de açıldı kolay browsre oyunlarından. Site açılalı 12 gün oldu şu anda 2290 üyesi var, bu oyundan para kazanmak istiyorsanız sizde üye olup hemen yerinizi alın. Yeni üyeler 50 rubler hediye ile başlıyor. Vip-horton yatırımsız para kazanma oyunu isterseniz biraz yatırım yapıp daha hızlı kazanabilirsiniz. Yatırım yapmadanda rahatlıkla kazanabileceginiz oyunlardan. Günlük 3 çeşit bonus veriliyor, ayrıca surf yaparakda kazancınızı artırabilirsiniz.Vip-horton yatırımsız para kazanma oyunu

Siteden para kazanmak için kuş satın alıyoruz en basit oyun türlerinden para kazanma oyunu diyebiliriz.:) Buna benzeri siteler bildiğiniz gibi rus oyunları, ama bu bizim para kazanmamızı engellemiyor. Aldığınız her kuşların kazancını ara sıra toplarsınız. Oyun fazla zamanınızı almıyor, ara sıra siteye girip biriken silverleri toplayarak kazanıyoruz, tabi kazançların hepsi direk çekime gitmiyor. Yarısı tekrar yatırıma yarısıda çekime gidiyor.

 yatırımsız para kazanma oyunu

Sign up bonus (5rbl),  yeni üyelere 2000 silver hediye verilmektedir. Bunun karşılığı yaklaşık 2 dolar değerinde.2000 silvere üstteki katie adındaki kuşu satın alarak gelir sağlamaya başlarsınız. Kuşların herhangi bir bitiş süresi yok, ömür boyu kazanç elde edeceksiniz, site ödediği müddetçe. Oyuna ilk başladığınızda yatırım yapmazsanız alttaki katie adındaki kuşu bedava satın alabilirsiniz.

Şimdi vip-horton sitesini biraz tanıyalım. Surfing sites yazan yerden bedava reklamları izleyerek kazanabilirsiniz.  Bildiginiz ptc reklamları gibi. Buy a character yazan yerden kuşları satın alıyoruz. Warehouse profit buradan biriken silverleri topluyorsunuz. (Collect) Bunus System yazan yerde günlük ve saatlik bonuşlarınız. Game Zone ve Wheel of Furtune, buradan diğer şans oyunları var.

Vip-Horton Kısaca
Başlangıç tarihi: 01.02.2018
Kayıt için: 50 Rubler hediye
Referans komisyonları: %10 ve %5
Aylık gelirler: %50 ile %100 arası
Ekstra kazanç: Günlük ve saatlik daily bonus hediyeler + surf
Puan sistemi yoktur kazandığınızı çekebilirsiniz.
Ödemeler: Payeer, Qiwi
En az para çekim: 1 rubler

vip-horton oyun oyna kazan

Üye olmak için tıklayınız

http://vip-horton.ru/?i=1456

Keyifli Kazançlar..

Admin
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

It is main inner container footer text
Araç çubuğuna atla